Konkurs Piosenki Anglojęzycznej `You Can Sing` już za nami!

29 listopada na sali audiowizualnej naszej szkoły odbył się VII konkurs piosenki anglojęzycznej `You Can Sing`. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 41 osób. Wystąpili w zespołach, duetach oraz solo. Wielu występom towarzyszyły instrumenty, układy choreograficzne, ciekawe stroje i charakteryzacje.

W tym roku uczestnicy wykonali m.in. utwory Abby, Alan Walker, Radioactive, Pharella Williamsa, One Republic, Michała Szpaka, Eda Sheerana, Major Lazer, czy Fool's Garden. Wsród młodszej części uczestników królowały utwory takie jak: "Baby Bumblebee", "Are you happy?", "Who is in the Jungle?".

Poziom był bardzo wysoki! Występom towarzyszyła gorąca i żywa atmosfera na widowni, uczestnicy nagradzani byli gromkimi brawami.

Wszystkim uczestnikom a także nauczycielom, którzy pomogli w przygotowaniu występów bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję już za rok!

Pani Elżbiecie Sztefko dziękujemy serdecznie za pracę w komisji konkursu.

Wyniki konkursu można znaleźć na gazetce na I i II piętrze naszej szkoły a wręczenie nagród już wkrótce!